Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Tel Pano Raf Sistemleri

Tel Pano Raf Sistemleri

Bazı mağazaların raf ihtiyaçları çok özeldir. Örneğin telefon ve aksesuarlarını satan mağazalar veya teknoloji mağazaları veya çorap satan mağazalar ya da bijuteri mağazaları, ürünlerini daha güzel sergileyebilmek için daha özel raflara ihtiyaç duyarlar. Bu tür ihtiyaçlara ise tel pano raf sistemleri çözüm olmaktadır.

Bu tür raf sisteminde genelde dikdörtgen boyutlarda tel bir kafes üzerine ürünler yerleştirilmekte ve bu şekilde ürünlerin daha açık görülmesi ve dikkat çekmesi sağlanmış olmaktadır. Üstelik mağaza içinde çok az yer tuttuğu için de özellikle küçük bir alanda çalışan mağazalar veya bayiler tarafından bu raf sistemleri sık olarak tercih edilmektedir. Müşteriler açısından da sergilenen ürünlere ulaşım çok daha kolay olmaktadır.

Genelde metalden yapılan ve paslanmaz özellikte olan tel pano raf sistemleri portatif yapıdadır. Kendi ayakları üzerinde duran ve tek başına bir stand havasında olan bu raf sistemleri çok kullanışlıdır. Mağaza içinde istenilen yere taşınabilir ve istenilen yere konulabilir. Bu raf sistemlerinin duvara asılan şekilleri de bulunmaktadır. Bunlar da kolayca takılabildiği gibi kolayca sökülerek mağaza içinde bir başka yere de taşınabilir. Bu özellikleri sayesinde nakliye ve gönderim maliyetleri de yüksek olmaz.

Genelde üretim yapan firmalar tarafından standart ölçülerde üretilen tel pano raf sistemleri, istenirse mağazanın mimari özelliklerine uygun şekilde özel olarak da üretilebilir. Bu raf sistemleri renkli ve krom kaplamalı olarak da üretilebilir.

Çoğunlukla paslanmaz çelik kullanılarak yapılan tel pano raf sistemi kolay oksitlenmez ve darbelere karşı da dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde uzun süre kullanılabilen bu raf sistemleri mağaza sahipleri için de oldukça ekonomiktir.

Bu arada evlerde ve ofislerde de küçük boyutlu tel pano raf sistemleri, dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bu şekilde hem ticari işletmelerde hem de evlerde çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli tel pano raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler