Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Hakkımızda

Kurulduğu yıldan bugüne, raf sistemleri ve depolama sistemleri üzerinde hizmet vermekte olan firmamız, sadece gelişen teknolojiyi izlemekle yetinmemekte, teknolojinin ileride nereye doğru gittiğini de hissederek, ürünlerini geliştirmeye ve çeşitlendirmeye çalışmaktadır.

Raf Sistem olarak firmamız, her zaman, modern bir depo arayışında olan müşterilerimizin yanında olan ve onların beklentilerini iyi anlayıp en iyi çözümler yaratmaya çalışan bir bakış açısıyla, faaliyetlerini sürdürmektedir.

Önemli olan sadece müşterilerin talepleri değildir. Yeri geldiğinde müşterilerin göremedikleri veya bilemedikleri çözümleri de müşterilerin önüne koymaya çalışmak firmamızın ana hedefidir.

Depo alanlarının mimari özellikleri ile uyumlu ve en ileri teknoloji ürünlerini kullanarak yapılacak tasarım çalışmaları, müşterilerin onayını takip eden en kısa sürede kurulmaya çalışılmaktadır.

Menderes Çelik - Raf Sistem Ceo

Yeri geldiğinde müşterilere sadece danışmanlık hizmetlerinin verilmesi ve onların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda özel ve ayrıcalıklı bir yaklaşım gösterilmesi de firmamızın ilkeleri arasındadır.

Firmamız, her boyutta ve alanda faaliyet gösteren çeşitli işletmelerin, raf sistemleri, ağır rack sistemleri, mini rack sistemleri, paslanmaz raf sistemleri, compact raf sistemleri ve dolap gereksinimlerini karşılamak üzere, depo alanlarının en verimli şekilde kullanılmasını sağlayacak projeler geliştirmeye hazırdır. Bunu yapabilmek için de kadrosunda deneyimli ve uzman personeller bulundurmaktadır.

Avrupa’da 1950’li yıllarda kurulan Malzeme Elleçleme Federasyonu (Federation of Material Handling) bilindiği gibi raf standartlarını tespit etmektedir. Bu standartlar, doğru malzemenin, doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda, doğru koşullarda, doğru yöntemle ve doğru maliyetlerle kullanılmasını belirlemeye yöneliktir. Ülkemizde de İstif Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) bu federasyonun tek temsilcisidir ve bu sektödeki firmaların hemen hemen yüzde 70’ini temsil etmektedir. Firmamız bu derneğin üyeleri arasındadır ve bütün tasarım ve üretim çalışmalarını belirlenen bu standartlara uygun şekilde yapmaktadır.

Bu arada araştırma ve geliştirme çalışmalarına da önem veren firmamız, bünyesinde kurduğu ARGE ünitesi ile gerektiğinde üniversiteler ile birlikte çalışarak pazara yeni ürünler sunmaya çalışmaktadır.

Firmamız hızla ve dengeli bir şekilde büyümektedir ve sektördeki saygın ve güvenilir kuruluşlar arasındadır. Bundan sonra da ihtiyaç sahiplerine en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti vermeye devam edecektir.

Raf Sistem'e Güç Katan Çözüm Ortakları


  • Erdemir Ereğli Demir Çelik    Aksom Civata    Mikroton Boya    Naviga Belgelendirme

  • Riwak    Ermaksan Makine    Oiltech Mühendislik    Autodesk Autocad Çizim Grafik


Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler