Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Raf Sistem CEO’su Menderes Çelik Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı’nda

 

Raf Sistem İnş. Dem. Çel. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., CEO’su Menderes Çelik, Tüyap’ta World of Industry tarafından 19-22 Mart, 2015 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı’na (Materials Handling) katılacaklarını açıkladı.

Bugün ülkemizin Avrupa raf sistemleri ve depo sistemleri pazarında altıncı sırada olduğu açıklayan Menderes Çelik, 2016 yılında üçüncü sırada olmasının beklendiğini açıkladı. Yine Menderes Çelik’in açıklamalarına göre bugün ülkemizde bu pazarda 400 ana şirket, 200 üretici firma ve 100 yan sanayi kuruluşu bulunuyor. Toplam talebin yüzde 40’ını üretici firmalar karşılarken yüzde 60’ını distribütörler üstlenmiş durumda. Aynı zamanda 25’i Avrupa ülkesi olmak üzere 120’den fazla ülkeye ihracat yapılıyor. Sektörün uyguladığı mevzuat Avrupa ile aynı. Bu da ihracatın büyümesinde büyük bir avantaj yaratıyor.

Bütün bu veriler paralelinde, Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı’nın, sektördeki yeniliklerin tanıtılması ve sunulan çözümlerin tartışılması açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Menderes Çelik, bu fuarın, sanayi sektörünün taşıma, depolama ve saklama konusundaki artan ihtiyaçlarına çözüm getireceğini ifade etmiştir.

Menderes Çelik, Raf Sistem olarak kendi firmalarının da, tasarım ve üretim çalışmalarında en son teknolojiyi uygulayan ve gelecek teknolojileri yakından izleyen bir firma olarak bu fuara katılmasından memnunluk duyduklarını belirtmiştir.

Menderes Çelik, malzeme elleçleme sektöründe çalışan sayısının 6000, üretim sektöründe çalışan sayısının ise 4000 civarında olduğu düşünülürse önemli bir istihdam yaratan sektörün gittikçe büyüyeceğinden ve ülke dışına çok daha fazla açılacağından umutlu olduklarını dile getirmiştir.

Bu fuarda aynı zamanda ülkemizdeki yatırım maliyetlerinin düşürülmesi ve depolama alanlarının yaratılması gibi konuların özellikle lojistik ve depolama yöneticileri tarafından oldukça tartışılacağını dile getiren Menderes Çelik, kendilerinin de bu konulara yoğunlaştıklarını söylemiştir.

Önümüzdeki Mart ayında yapılacak Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı’nın ana ürün gruplarını şunlar teşkil edecektir: vinç ve taşıma sistemleri, paketleme, hizmete sokma ve tartma sistemleri, depolama ve antrepolama sistemleri, malzeme taşıma ve lojistik hizmetleri, tamamlanmış ve anahtar teslim malzeme taşıma sistemleri, lojistik, intralojistik ve yazılım sistemleri ve nakliye hizmetleri.

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler