Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Kalite Politikamız

Firmamız istikrarlı bir şekilde büyümektedir ve bu sektörde kendine, saygın ve güvenilir kuruluşlar arasında bir yer edinmiştir. Raf sistemleri ve depolama sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız Raf Sistem, kurulduğu günden beri müşteri beklentilerine uyan bir hizmet sunmaktadır. Bundan sonra da aynı inançla ve kendine güven duygusu ile en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti vermeye devam edecektir.

Kalite Politikası

Hangi sektörde olursa olsun aslolan kaliteli hizmet vermek ve müşteriyi memnun etmektir. Aksi halde başarılı olmak mümkün değildir. Bu sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunuyor. Her biri kendi çapında hep ileri gitmek istiyor. Ancak bu rekabetçi ortamda, bu firmalar arasında, müşterilerin ilk tercihi olmak kolay iş değildir. Firmamız bu bakımdan raf sistemleri ve depolama faaliyetleri dendiğinde ilk tercih edilen firma olmak istemektedir.

Bunun için de faaliyetlerinin her aşamasında kaliteyi kollamaktadır. Bu da herşeyden önce standartlara uymakla başlar. Ülkemizde faaliyet gösteren İstif Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları isimli bir dernek var (İSDER). Bu dernek Avrupa’da kurulmuş olan Malzeme Elleçleme Federasyonu’nun temsilcisidir. Bu federasyon ise raf standartlarını tespit etmiştir. Firmamız İSDER’in bir üyesidir ve bütün tasarım ve üretim çalışmaları sırasında belirlenen bu standartlara uygun hareket etmektedir.

Bunun yanında, firmamız üretim çalışmalarında Avrupa ve Türk standartlarına da uygun şekilde faaliyet göstermektedir. Ürünler, Malzeme Elleçleme Federasyonu’nun belirlediği standartlar yanında Türk Standarları Enstitüsü’nün TS EN 15512 Ayarlanabilir palet raf sistemleri standardına da uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bu standart, endüstriyel raf ve depo sistemleri üretici firmalarının, uluslararası modern mühendislik standartlarına uygun şekilde güvenli, kaliteli ve ekonomik tasarım ve üretim yapmalarını sağlamak içindir. Aynı zamanda tasarım, üretim ve kurulum çalışmaları ile ilgili olarak kalitenin, sürdürülebilir olmasını sağlamak içindir.

Bu nedenle de firmamız, ARGE çalışmalarına ağırlık vermekte ve kalitenin korunmasına ve yenilikçi tasarım ve üretim yöntemlerinin geliştirilmesine çalışmaktadır.

Bu arada firmamız yürütülen tüm faaliyetler ile ilgili olarak, ISO 9001 standardını temel alan bir yaklaşımı kabul etmiş ve iş süreçlerini tamamlayarak denetim altında işleyen bir Kalite Yönetim Sistemi kurmuştur.

Raf Sistem'e Güç Katan Çözüm Ortakları


  • Erdemir Ereğli Demir Çelik    Aksom Civata    Mikroton Boya    Naviga Belgelendirme

  • Riwak    Ermaksan Makine    Oiltech Mühendislik    Autodesk Autocad Çizim Grafik


Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler