Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Avrupa’nın En Büyük Raf Sistemi Üreten Firması Olduk

 

Kurulduğu günden beri sürekli kendini geliştiren Raf Sistem İnş. Dem. Çel. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., ortaya koydukları vizyonlarına ugun şekilde yollarına devam etmektedir. Vizyon olarak, yakın gelecekte, raf sistemleri ya da depolama sistemleri dendiğinde müşterilerin ilk aklına gelecek firma olmayı belirleyen firma, gerçekten bu hedeflerine kısa zamanda ulaşmıştır.

Firma yetkililerinin belirttiğine göre, Raf Sistem, bugün Avrupa’nın en büyük raf sistemi üreten firması olmuştur. Bu başarıda firma yöneticileri kadar firma çalışanlarının da katkısı elbette çok büyüktür. Bu başarıyı yakalamak için firma üst yönetimi deneyimli ve eğitimli bir kadro kurmak ve bu kadroyu hep tutabilmek konusunda hiçbir fedakarlıktan çekinmemiştir. Hem çalışanlar hem yönetici kadrolar firmanın vizyonuna inanmışlar ve bundan güç almışlardır.

Ama da önemlisi müşteriler de Raf Sistem’e güvenmişler ve inanmışlardır. Bu başarıda güven en önemli unsurdur.

Raf Sistem çalışanları, yine firma vizyonuna uygun olarak, sektörde en tepede olmak, ürün kalitesinden hiçbir zaman taviz vermemek ve ekip ruhunu elden bırakmadan hep ileriye bakmak ilkelerine bağlı kalmışlardır. Çok sayıdaki müşterilerle ilişkilerde eğer süreklilik sağlanabilmişse ve bir kerelik işlerle yetinilmemişse, bu ilkelere bağlılığın da payı yüksektir.

Firma yetkililerinin ifadelerine göre Ram Sistem, Avrupa’nın en büyüğü olabilmek için teknolojiden de azami şekilde yararlanmıştır. Ancak sektördeki birçok firmanın yaptığı gibi sadece teknolojiyi takip etmekle yetinmemiştir. Bunu zaten her firma imkanları ölçüsünde yapmaktadır. Ram Sistem, aksine teknolojinin gelecekte nereye gittiğini de izleyerek sektörde çok önceden pozisyon almayı başarmıştır.

Firma yetkilileri, her sektörde olduğu gibi raf sistemleri ve depolama sistemleri sektöründe de acımasız bir rekabet olduğunu, bu ortamda başarılı olabilmek için de diğer firmalardan hep bir adım önde olmak gerektiğini açıklıyorlar. Bunda başarılı olunabildiği sürece de sektörde bir numara olmanın kaçınılmaz olduğunu söyleyen yetkililer, işte bunu başardıklarını ve Avrupa’nın bir numarası olduklarını ifade ediyorlar.

Ancak Avrupa’nın bir numarası olmakla da iş bitmiyor. Firma yetkilileri bu başarının korunacağı konusunda da iddialılar.

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler