Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Raf Sistemleri Üretiminde En Büyük Teknolojik Alt Yapı

 

Raf sistemleri ve depolama sistemleri üretiminde faaliyet gösteren birçok firma var. Hepsi de rekabet koşulları içinde birbirleriyle mücadele ediyorlar. Bütün bu firmaların ortak hedefleri, diğer firmalar arasından sıyrılabilmek, üst sıralarda yer edinebilmek, bir taraftan ürün kalitesini korurken diğer taraftan müşterilere en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmektir. En önemlisi de verilen ürün ve hizmetler karşısında ürün kalitesinden taviz vermeden olabilecek en uygun fiyata iş yapmaktadır.

Bütün bunları başarabilmek için de firmalar faaliyetleri sırasında her türlü olanaktan yararlanmak zorundadırlar. Bu olanakların başında da teknoloji geliyor.

Raf Sistem firması yetkililerinin açıklamalarına göre firma, raf sistemleri ve depo sistemleri faaliyetlerinde, tasarımdan üretime kadar her aşamada teknolojinin imkanlarından yararlanıyor. Ancak daha önemli bir konu daha var. Yetkililere göre sadece mevcut teknolojik imkanlardan yararlanmak yeterli değil. Bunu sektörde faaliyet gösteren bütün firmalar yapıyor zaten. Raf Sistem diğer firmalardan farklı olarak geleceğin teknolojilerini de izliyor. Bunun farkında olmakla diğer firmaların önüne geçilebiliyor.

Firma yetkilileri, teknolojiden yararlanma konusuna üç farklı açıdan yaklaşıyorlar. Tasarım çalışmaları sırasında bilgisayar teknolojilerinden yararlanmak, üretim çalışmaları sırasında teknolojik imkanlardan yararlanmak ve kurulacak sistemlerin kendisinin bilgisayar destekli çalışmasını sağlamak.

Tasarım çalışmaları proje çalışmalarının en önemli aşamasıdır. Bir depo alanının en verimli şekilde kullanılması için hazırlanacak projelerde bilgisayar programlarından yararlanmak projeye hız ve güvenlik kazandıracaktır. Firma yetkilileri bu konuda en son bilgisayar programları kullandıklarını ve firmanın bilgisayar alt yapı yatırımına önem verdiklerini söylüyorlar.

Proje onaylandıktan sonra sıra üretim çalışmalarına geliyor. Rafların üretimi sırasında kullanılan makinalar ve sistemler, teknolojik olarak ne kadar yeni ise ortaya çıkarılan ürünler de o kadar hatasız ve güvenilir olacaktır. Firma yetkilileri bu konuda da üretim alanında kullanılan teknolojinin en yeni teknoloji olduğunun altını çiziyorlar.

Nihayet teknolojideki gelişmeler, bilgisayar kontrollü, uzaktan kumandalı ve sadece robotların çalıştığı depoların kurulması yönündedir. Raf Sistem firması da bu gelişmelere takip ederek talep müşterileri için bu tarz depolar tasarlamakta ve kurmaktadır.

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler