Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Hafif ve Orta Yük Rafları

Hafif ve Orta Yük Rafları

Bazı işyerlerinde görsellik önemlidir. Müşteri ile yüz yüze olunan durumlarda, müşterinin ilgisini çekmek ve firmanın albenisini yükseltmek için hafif yük raf sistemleri en uygun çözümdür. Bunun yanında işlevselliği açısından da bu raf sistemleri çok sayıda firma tarafından tercih edilmektedir. Genellikle orta ölçekli firmalar gerek ürünlerini sergilerken gerekse depolarken hafif hatta orta yük raf sistemlerinden faydalanmaktadırlar. Bu firmalar reyonlarda sergiledikleri ürünler açısından gözalıcı bir düzen ya da depolarında tuttukları ürünler açısından kolayca ulaşım sağlanacak bir düzen kurmuş olmaktadırlar.

Hafif ve orta yük raf sistemlerinin en güzel avantajı, diğer depolama sistemleri ile uyum sağlayabilmesidir. Kurulumunda üç ana parça esastır: raf ayakları, traversler ve tabla. Bu raf sistemleri kurulurken tasarım sırasında rafların taşıyacağı malzemenin büyüklüğü, ağırlığı ve deponun kullanım alanı göz önünde tutulur. Rafların üretimi sırasında kuvvetli ve dayanıklı malzemeler kullanıldığı için kolayca eğilmezler ve uzun ömürlüdürler. Bu sayede raflara konulan ürünlerin de ezilme veya yıkılma gibi bir nedenle zarar görmesi mümkün değildir.

Ama bu raf sistemlerinin en göze batan özelliği kolay monte edilebilmeleri ve gereksinim duyulduğunda kolay sökülebilmeleridir. Bu şekilde depo içindeki raf düzenlemelerinde veya taşınmalarda yeniden kolayca kurulabilirler ve depo alanı için yeni bir masrafa gerek kalmaz.

Özellikle büyük olsun küçük olsun bütün marketler tarafından hafif ve orta yük raf sistemleri tercih edilmektedir. Gösteriş ön planda olduğundan bu raflar elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Üzerinde bulunan ürünlerin sağlık açısından zarar görmemesi önemlidir.

Özetlersek, hafif ve orta yük raf sistemleri, taşıdıkları ürünlere kolay ulaşım sağlar. Beraberinde sunulan yapı elemanları ve aksesuarlar sayesinde sergi alanlarına ve depo alanlarına kolay uyum sağlar ve estetik bir görünüm verir. Depolarda hızlı sipariş hazırlamaya olanak tanır. Çok fazla ürün depolanması gerektiğinde dayanıklılığını artırmak mümkündür.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli hafif ve orta yük raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler