Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Paslanmaz Izgara Raf Sistemleri

Paslanmaz Izgara Raf Sistemleri

Büyük depoların en önemli sorunu havalandırma sorunudur. Depolanan yükler, depo alanından maksimum fayda sağlamak için çok sıkışık vaziyette ve neredeyse depo alanının tavanına kadar yığılı durumda olduğundan, ne kadar havalandırma sistemleri kurulsa da yeterince hava akımı sağlamak yine de sorun olmaktadır. Depolardan azami şekilde yararlanmak için özellikle koridorların bile daraltıldığı dar koridor raf sistemleri bile bulunuyor.

İşte paslanmaz ızgara raf sistemleri böyle bir ihtiyaçtan doğmuştur. Depolarda kullanılan raf sistemi hangisi olursa olsun, ızgara raf sistemi her kullanıma uygun bir sistemdir. Bu sistem sayesinde raflarda bulunan yüklerin havalandırma sorunu çözülmüş olduğu gibi rafta bulunan yükleri de kolayca görmek mümkün olabilir.

Bu raf sisteminin bir yararı da hava akımı sayesinde yükler üzerinde toz birikmesi de kısmen önlenmiş olur.

Ayrıca ızgara rafların paslanmaz çelikten yapılmış olması da bu rafların kullanım sırasında çizilmemesi ve zamanla oksitlenmemesi açısından da önemlidir. Yüzeyleri son derece dayanıklı ve sert olduğu için paslanmaz ızgara raf sistemlerinin soğuk hava odalarında ya da ıslak ve nemli ortamlarda kullanılması da sorun yaratmaz.

İhtiyaca göre renkli olarak da üretilebilen bu raf sistemlerinde toz boya kullanılmakta, boya elektrostatik olarak uygulanmakta ve 200 derece ısıda fırınlanmaktadır. Bu şekilde renkli olarak tasarlanan ızgaralı raf sistemleri evlerde ve ofislerde dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle ofislerde klasör arşivi için en uygun raf sistemidir. Ayrıca otellerin, yurtların, hastanelerin ve şantiyelerin endüstriyel mutfaklarında da çok tercih edilmektedir.

Paslanmaz ızgara raf sistemlerinin bir avantajı daha var. Bu raf sistemlerini kurmak son derece kolaydır. Ayrıca kurulu olduğu yerden çıkarmak ve başka bir yerde tekrar kurmak da kolaydır. Bu şekilde raf aralarına konulacak ızgara raf sistemi ile rafın dayanıklılığı da arttırılmış olacaktır. Montajı için raf ayaklarının üzerindeki kanallara konik plastikler geçirmek yeterli olmaktadır.

Raf sistemleri üretimi alanında yılların deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli paslanmaz ızgara raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler