Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Ev Raf Sistemleri

Ev Sistemleri

Raf sistemleri denilince akla hep büyük depolar geliyor. Akıl almaz büyüklükteki depolara o denli büyük sistemler kuruluyor ki, artık insan gücü ile değil bilgisayarların ve robotların taşıma, depolama ve indirme işlemlerini yaptıkları sanki birer üretim merkezi görünümündeki depolar akla geliyor hep. Bu depolarda kurulan raf sistemleri, hep depo alanının daha verimli kullanılmasına, yüklerin daha güvenli yerleştirilmesine ve en önemlisi depolama faaliyetlerinde zaman kayabının en aza indirilmesine yönelik tasarımlar içermektedir.

Oysa daha basit olarak düşünüldüğünde günlük yaşamda evlerde de raf ihtiyacı yok mu? Evet hem de çok var. Ama evlerdeki raf sistemlerine bakıldığında daha çok görsellik ön plana çıkmaktadır. Hem raf sistemlerinin kendi özellikleri açısından hem de üzerine konulacak eşyalar ile uyum göstermesi açısından görsellik çok önemlidir.

Eskiden olduğu gibi duvara iki ayak çakılarak ve üzerine düzgün bir tahta konarak raf elde edilmesi yöntemi artık çok uzaklarda kaldı. Bugünkü tasarımlar hem şekil olarak hem de kullanılan malzeme olarak fazlası ile çekici bir hal almıştır. Artık raf üreten firmalar için, özgün bir dizayn geliştirmek ve görünüm yanında fonksiyonelliği de ön plana çıkarmak, diğer firmalar arasından sıyrılmak için şart oldu. Çünkü bugünün modern yaşamında iş, sadece raf sistemi üretmek değildir.

Evin her alanında, mutfaklarda, salonlarda, oturma odalarında, balkonlarda hatta hobi veya çalışma odalarında, gereksinim yönlerinden birbirinden çok farklı raf sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Birçok yapı marketlerinde kendin yap tarzında demonte şekilde ve bütün ihtiyaç duyulacak malzemeleri ile birlikte paketlenmiş raf sistemleri yok değil. Ancak bunlar pratik olması yanında çok fazla standart olan, biraz da yasak savan tarzında raf sistemleridir.

Oysa önemli olan hem kullanılacak alana hem de kullanım amacına uygunraf sistemlerinin tasarlanmasıdır. Bu da uzmanlık gerektiren bir çalışmadır.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli ev raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler