Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Dış Giydirme Raf Sistemleri

Dış Giydirme Raf Sistemleri

Bu raf sisteminin en güzel tarafı bir bina ihtiyacına gerek duymamasıdır. Ne bir bina ve duvarlarına gereksinim vardır ne de çatısına. Dış giydirme raf sistemleri (Rack clad system) dış cephe ve çatı gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Bu sistemde raf ayakları aynı zamanda birer kolondur. Boş bir alanda bu raf sistemi kurulurak, kapalı bir bina arayışına gerek kalmadan kapalı bir depo kazanılmış olmaktadır. Bu sistemde kullanılan yatay malzemeler aynı zamanda paletlemeye de uygun olmaktadır.

Dış giydirme raf sistemleri kurulurken bir yükseklik sorunu da yoktur. İstenildiği kadar yüksek çıkılabilir ve bu önemli ölçüde yer kazancı da sağlar. Bu şekilde kurulduğu alandan maksimum fayda elde edilmiş olur. Genel olarak bu sistemde en fazla 40 metreye kadar yükseklik uygulanmaktadır.

Hangi ihtiyaç için olursa olsun depolanmayı gerektiren her türlü eşya ve yük için dış giydirme raf sistemleri kullanılabilir.

Bu raf sistemlerinin bir diğer avantajı da geleneksel depolama araçlarına uygun olmasıdır. Mevcut araçlar kullanılarak kolayca yük veya eşya istiflenebilir ve geri alınabilir.

Ayrıca giydirme raf sitemleri demonte özelliktedir. İstenildiği herhangi bir zamanda sökülüp başka bir alanda yeniden monte edilebilir. Bu da önemli bir tasarruf avantajıdır. Her defasında yeni bir raf sistemi kurma maliyeti olmayacaktır.

Giydirme raf sistemlerinin kurulması sırasında koridor araları, kullanılacak depolama araçlarına uygun şekilde tasarlanabilir.

Kurulum sırasında tek yapılması gereken tek iş, zemine düzgün bir beton atılmasıdır. Bu beton üzerine raf sistemleri kurulduktan sonra çevresi uygun cephe kaplaması ile kapatılır ve depo kurulmuş olur. İşyeri sahiplerinin özel gereksimin duyması halinde rampa ile birlikte körük de yapılması mümkündür.

Görüldüğü gibi zemin betonu dışında herhangi bir inşaat işlemi olmadığından işyeri sahipleri için bu ciddi bir maliyet kazancıdır. Diğer taraftan bir bina yapılsaydı, binanın kolon ve kirişleri gereksiz alan kayıplarına neden olacaktı. Bu sistemle bu kayıpların da önünde geçilmiş olmaktadır.

Raf sistemleri üretiminde yılların deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en dayanıklı dış giydirme raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler