Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Ekoset Raf Sistemleri

Ekoset Raf Sistemleri

Raf ihtiyacı sadece işletmelerin depo alanları için gerekmiyor. İşletmelerin ve firmaların ürünlerini sergiledikleri alanlar için de gerekiyor. Bu nedenle ekoset raf sistemleri, doğrudan duvara monte edilen pratik ve ekonomik raf sistemleridir.

Bugün perakende ve toptancılık sektörü geliştikçe ürünlerin uygun bir şekilde sunulması da önem kazanıyor. Bu aynı zamanda mevcut alanların çok daha efektif kullanılması için de gerekli. Bunun yanında kullanılacak raf sistemlerinin fonksiyonel olması, yeri geldiğinde farklı şekillerde yeniden kurulabilmesi, bir anlamda değişkenlik göstermesi de çok önemli. Herşeyden önce sağlam ve dayanıklı olması da üzerine konulacak ürünlerin güvenliği açısından dikkat edilmesi gereken bir nokta.

Ekoset raf sistemleri bu sayılan özelliklere sahip ve kullanacak firmalar için oldukça ekonomik raf sistemleridir. Özellikle küçük boyutlu işyerlerinin ihtiyacını karşılayacak olan bu raf sistemleri aynı zamanda aksesuar zenginliği açısından da odukça caziptir. Bu şekilde ürünlerini sergileyen işyerleri için raf görünümlerinin çekici olması onların lehine olacaktır.

İşyerlerinin ihtiyaçları paralelinde duvara montaj edilecek ayaklar 2 metre olabilir. Bu ayaklara tekli ray ve veya çiftli ray uygulaması da yapılabilir. Taşıyıcı kolların genişliği tamamen talep edilen boyutlarda, 10 santimden 40 santime kadar olabilir. Bu ölçüler aslında, raf sistemlerinin kurulacağı alanda önceden yapılacak proje ve tasarım çalışmaları ile netleşecektir.

Genel olarak ekoset raf sistemleri, eczanelerde, kırtasiye mağazalarında, ufak çaplı büfelerde, bayilerde, küçük marketlerde, oto tamirhanelerinde, binalara dekorasyon yapan firmaların show room’larında, nalburlarda ve benzeri küçük çaplı işyerlerinde tercih edilen raf sistemidir. Önemli olan görsel açıdan çeşitlilik yaratmaktır. Raflar ve üzerlerindeki ürünler görsel anlamda bir uyum içinde olmalıdır. Bu arada elbete raflardaki ürünlerin yerleştirilmesi ve bu ürünlere ulaşılması ergonomi açısından da uygun olmalıdır.

Bunun yanında ekoset raf sisteminin kolay monte edilmesi ve istendiğinde kolayca sökülüp bir başka yerde yeniden kurulabilmesi de önemli bir avantajdır. İşyerinde yeni bir düzenleme yapılması veya işyerinin başka bir yere taşınması sırasında ilave bir masraf da gerekmeyecektir.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli ekoset raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler